انواع درب اتوماتیک شیشه ای آذرجام

در سالهای اخیر با ورود هر چه بیشتر تکنولوژی به زندگی روزمره، درب اتوماتیک نیز جای خود را بعنوان وسیله ی کاملا رایج در اماکن و بناهای عمومی و خصوصی باز کرده است. این در حالیست که در دهه های گذشته درب اتوماتیک کمتر بعنوان وسیله ضروری و همیشگی مورد استفاده قرار میگرفت و بیشتر همراه خود جنبه های اختصاصی و تجملی در برداشت. در مجموع درب اتوماتیک به انواع درب های اتوماتیک گاراژی و درب های اتوماتیک شیشه ای تقسیم بندی می شوند. در حال حاضر در سطح شهر کمتر ساختمان مسکونی و تجاری را میتوان یافت که از درب های اتوماتیک گاراژی جهت ورودی پارکینگ استفاده نکرده باشند و از طرف دیگر استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیز در اغلب املاک تجاری و اماکن عمومی و یا دفاتر شرکتها و ... کاملا همه گیر شده است و به جزئی جدایی ناپذیر از بنای امروزی تبدیل گشته است.
درب های اتوماتیک شیشه ای و گاراژی در نوع های مختلفی میباشند که در اینجا تنها به انواع درب اتوماتیک شیشه ای و ویژگی های مختلف آن پرداخته خواهد شد.
درب اتوماتیک شیشه ای دارای مشخصه های مختلفی است که بعنوان معیار های سنجش کیفیت و کارایی درب مورد استفاده قرار میگیرد. از مهمترین این مشخصه ها می توان به سرعت باز و بسته شدن، بیشترین نرخ تردد، کیفیت و دوام اجزای درب اتوماتیک (کیس، چشمی، موتور و ...)، ظاهر زیبا، نوع فریم مورد استفاده، کیفیت شیشه (وابسته به کارخانه ی تأمین کننده شیشه) و از همه مهمتر خدمات پس از فروش جامع و سریع شرکت ارائه دهنده ی آن اشاره نمود.

درب های اتوماتیک شیشه ای ارائه شده در این واحد صنعتی علاوه بر زیبایی، از سرعت وکیفیت بالایی برخوردار هستند، همچنین خدمات پس از فروش گسترده و گارانتی به مدت 2 سال، از دیگر ویژگی های این درب های اتوماتیک می باشند. برترین امتیازی که شرکت ما نسبت به تمامی رقبای خود دارا است استقلال کلی و عدم وابستگی به سایر شرکت های تأمین کننده میباشد. برای توضیح بهتر لازم به یاد آوری است. تنها شرکت ارائه دهنده ی درب اتوماتیک که خود تولیدکننده شیشه های سکوریت نیز میباشد و از طرفی واردات مستقیم پکیج درب اتوماتیک را بعنوان بخشی از فعالیت خود در بر عهده دارد همین واحد صنعتی میباشد. مجموعه ی این امتیازات منجر به ارائه و نصب و خدمات پس از فروش هرچه بهتر درب های اتوماتیک شیشه ای، توسط این واحد صنعتی گردیده است.

یا توجه به اینکه بیش از 20 سال از ارائه درب های اتوماتیک توسط شرکت ما گذشته است به این باور جمعی رسیده ایم تنها ملاکی که میتواند ما را در خدمت رسانی و ارائه هر چه بهتر درب اتوماتیک در سطح کشور یاری رساند "اعتماد شما عزیزان" می باشد. با امید به اینکه توانسته باشیم در طول مدت فعالیت خود خدماتی قابل قبول به شما گرامیان ارائه نموده باشیم، به توضیحات بیشتری در مورد این درب های اتوماتیک خواهیم پرداخت.

درب اتوماتیک شیشه ای
ویژگی های برجسته درب های اتوماتیک ما به قرار زیر میباشند
  • سرعت بالای درب اتوماتیک
  • ظاهری زیبای درب اتوماتیک
  • خدمات پس از فروش ممتاز درب اتوماتیک
  • قابلیت اتصال به سیستم کنترل حریق و سیستم کارتخوان درب اتوماتیک
  • دارای باطری پشتیبان برای مواقع ضروری (قطع برق)
  • دارای فریم های آلومینیومی در رنگهای متنوع و دلخواه برای چارچوب درب اتوماتیک
  • کیفیت شیشه سکوریت عالی و نصب زیبا توسط تکنسن های کار آزموده درب اتوماتیک
  • امکان اضافه کردن کارت هوشمند جهت ورود و خروج مخصوص درب های اتوماتیک دفاتر و اداره ها
 درب اتوماتیک شیشه ای
وابسته به نوع کاربرد، اندازه دهنه ورودی، تعداد تردد روزانه، سلیقه ی مشتری وهزینه اختصاص داده شده می توان از انواع مختلف درب های اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد که هر کدام وابسته به شرایط، برتری خاصی نسبت به انواع دیگر دارا میباشند.
بطوکلی درب های اتوماتیک ارائه شده توسط این واحد صنعتی به انواع مختلف زیر تقسیم بندی می شوند که هر کدام بصورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته شده اند :
کارشناسان صنایع شیشه ایمنی آذرجام همواره آماده ی پاسخگویی و راهنمایی به شما عزیزان در ارتباط با انواع درب های اتوماتیک شیشه ای میباشند.